Výběr koncertního křídla Steinway pro Pražskou konzervatoř, HamburG, 02.03.2011

Pražská konzervatoř v letošním roce dostavěla svůj nový koncertní sál přímo v budově školy, Na Rejdišti 1, Praha 1. Po 100 letech tak je v centru Prahy otevřena další významná hudební síň. Ozdobou nového koncertního sálu Pražské konzervatoře se nyní díky členu Jednoty pro zvelebení hudby v Čechách a předsedovi představenstva Unicorn panu Vladimíru Kovářovi stane nové koncertní křídlo Steinway. Jedná se o ten nejvyšší model firmy Steinway & Sons, typ D 274 - Concert Grand.
Toto koncertní křídlo bylo vybráno komisí, schválenou a pověřenou Radou Jednoty pro zvelebení hudby v Čechách, ve složení - MgA. Aleš Kaňka (klavírista, člen vedení Pražské konzervatoře), MgA. Milan Langer (klavírista, vedoucí klavírního oddělení Pražské konzervatoře), Jan Machart (klavírník) a Vladimír Kovář (Unicorn) dne 02.03.2011 v továrně firmy Steinway & Sons v Hamburgu.
Po dlouhém a pečlivém výběru padla volba na nástroj s výrobním číslem 589263. Koncertní křídlo bude v druhé polovině března 2011 převezeno do nového koncertního sálu a premiérově se rozezní dne 31.03.2011 na 1. benefičním koncertu řady Pro klavír Steinway, pod záštitou společnosti Unicorn.