Prague BuskMen a Excelence na vodě

Tato akce je projektem studentů Pražské konzervatoře a byla podpořena finančním grantem Jednoty pro zvelebení hudby v Čechách
v rámci Grantového programu pro studenty Pražské konzervatoře.
Akce
Prague BuskMen a Excelence na vodě
Místo
Kamina boat, Hořejší nábřeží 13, Praha 05, 150 00
Datum
19.09.2019
Žadatel o grant
Karta studenta – Váňa Štěpán

Další doplňující informace o akci

Ve čtvrtek 19.9. 2019 se odehrál zajímavý koncert v jedinečných prostorách hudebního klubu na lodi Kamina Boat.
Celý koncert zahájilo kolem půl osmé večer uskupení  Drum Cyrcle. Skupina mladých lidí hrající výhradně na bicí nástroje rozehřála přicházivší publikum tanečnímy rytmy. Po osmé hodině nastoupila kapela Excelence. Přes hodinu a půl bavila poslucahče svojí originální tvorbou na rozhraní popu a rocku. Mimo jiné zazněly autorské písně s názvy Škola, První, Dvacítka, nebo Klavíristka.
Po Excelence se koečně na podium chystali muzikanti z uskupení Prague BuskMen. Se svým repertoárem posazeným v jazzu, swingu a popu doslova roztančili přítomné diváky a připravili tak příjemné vyvrcholení celého večera. Ohlas měly zejména skladby The Girl from Ipanema, Sunny, In the mood a Come together. Hrálo se bezmála do jedenácti hodin večer.
Atmosféra koncertu byla skvělá, produkce měla svou kvalitu. Poděkování za výbornou práci zasloužil i pan zvukař. Posluchačů mohlo přijít více. Ti dorazivší si však koncert pochvalovali.
Grant 01.JPG
Grant 02.jpg