Předvánoční koncert

Tato akce je projektem studentů Pražské konzervatoře a byla podpořena finančním grantem Jednoty pro zvelebení hudby v Čechách
v rámci Grantového programu pro studenty Pražské konzervatoře.
Akce
Předvánoční koncert
Místo
Cafe bar H&L, Záhořanského 7, Praha 2
Datum
12.12.2014
Žadatel o grant
Karta studenta - Ulmanová Sabina

Další doplňující informace o akci

Akce proběhla v pořádku.
Okolo šesté hodiny se připravila aparatura a poupravily prostoru baru. Zkusili jsme si pár duetů, abychom věděli, jak fungují mikrofony.
Na sedmou hodinu dorazilo zhruba kolem patnácti lidí a do půl osmé byl bar zaplněný, cca 50 lidí. Koncert začal asi s desetiminutovým zpožděním, vzhledem k lidem, kteří byli teprve na cestě a nemohli bar najít.
Koncert byl zahájen písní Tichá noc, kterou jsme upravili do dvojhlasu. Poté jsme zpívali popové písně více žánrů- zazněly šansony (např. Anděl radosti, Něco končí), české písně (např. Anděljskej flám), zahraniční popové písně (např. Hello, You raise me up), vánoční písně (např. Believe), duety (např. Say something, Broken strings) a také rock and roll (Proud marry).
Zhruba v polovině koncertu jsme udělali patnáctiminutovou pauzu, při které jsme si mohli trochu odpočinout. Koncert končil kolem půl desáté. Diváci byli velmi vděční a pro nás to byl neskutečný zážitek, který jsme si užili.
1   2   3
4   5   6
7   8   9
10